Jakie są dostępne formy płatności

Dokonując zakupu na w sklepie Nomlilo.pl masz możliwość skorzystania z najpopularniejszych na świecie systemów płatności. Możesz wybrać spośród szybkich i bezpiecznych form płatności internetowych udostępnianych przez PayU, w także płatności kartą, albo dokonać wpłaty przelewem bankowym bezpośrednio na nasze konto, lub za pobraniem.

 

Ile trwa realizacja i wysyłka zamówienia?

.Czas realizacji zamówienia liczony jest od daty przyjęcie zamówienia do realizacji do dnia wysyłki towaru i zależy od wybranego typu produktu, ale zazwyczaj wynosi około 3 dni roboczych, jednak w przypadku produktów niedostępnych w magazynie może to potrwać dłużej. Zwróć uwagę na czas dostępności zaznaczony przy każdym produkcie. Na terenie Polski nasze paczki są doręczane za pośrednictwem firmy kuriera DPD i zazwyczaj docierają do Klientów w ciągu 1-2 dni od daty wysyłki.

Czy mogę zwrócić zamówiony produkt?

Tak, zgodnie z obowiązującym prawem, klient ma możliwość dokonania zwrotu poprzez złożenie pisemnego oświadczenia w terminie 14 dni licząc od dnia otrzymania paczki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Jak mogę reklamować wadliwy produkt?

W przypadku stwierdzenia wad produktu prosimy o postępowanie według zaleceń opisanych tutaj.

Jak są dostarczane wasze produkty?

Dostarczamy produkty gotowe do użytku. W przypadku pytań lub problemów prosimy o Kontakt.

Czy prowadzicie sklep stacjonarny?

Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, jednak istnieje możliwość odbioru osobistego towaru w siedzibie firmy w Ostródzie. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do Kontaktu.