Któż nie lubi posiedzieć przy ogniu lub zjeść dobrze wypieczonego mięsiwa? Grill ogrodowy to sprzęt, który już na stałe zagościł w naszych ogrodach. 

Przedstawiamy nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych grilli i kominków.

Nasze grille i kominki ogrodowe spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Są trwałe i łatwe w obsłudze. Posiadają bardzo praktyczną tacę ze stali nierdzewnej na drewno i węgiel drzewny. Miejsca narażone na wysoką temperaturę zabezpieczone zostały specjalistyczną powłoką, wykonaną w technologii proszkowej, odporną na temperaturę do 600OC. Naniesiona proszkowo powłoka chroni kominek przed zniszczeniem i jest łatwa w czyszczeniu z sadzy. Kształt rusztu jest idealnie dopasowany do formy kominka. Ekskluzywne, eleganckie kominki i grillo-kominki wyróżniają się oryginalnym, pięknym designem, charakteryzuje je perfekcyjne wykonanie i staranne wykończenie z dbałością o każdy detal.

Wszystkie produkty Nomlilo są wykonywane zgodnie z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi w Unii Europejskiej, zatem są bezpieczne dla zdrowia użytkowników i środowiska. Opatentowana technologia Nomlilo gwarantuje produkty najwyższej jakości, wytrzymałe i starannie wykonane.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl