Któż nie lubi posiedzieć przy ogniu lub zjeść dobrze wypieczonego mięsiwa? Grill ogrodowy to sprzęt, który już na stałe zagościł w naszych ogrodach. Mniej popularne są kominki ogrodowe, których funkcja jest podobna do kominków stosowanych we wnętrzach. Przedstawiamy nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych grilli i kominków. Niezwykle eleganckie i modne kominki ogrodowe oraz kominki z funkcją grilla Nomlilo odmienią wygląd ogrodu, tarasu, a także ułatwią grillowanie i uprzyjemnią spędzanie czasu na wolnym powietrzu.

Kominki plenerowe stanowią wspaniałą dekorację zielonej przestrzeni przed domem. W naszej ofercie znajdziecie wiele modeli designerskich grilli ogrodowych oraz kominków ogrodowych o różnorodnych kształtach, formach: trójkątnych, stożkowych, narożnych, trapezowych, ażurowych, w kształcie litery ”A”, a nawet zamku, i funkcjach. Niektóre modele posiadają ruszt grillowy wykonany ze stali nierdzewnej, inne zaś są pełnią rolę dekoracyjną i tworzą nastrojowe tło dla romantycznych wieczorów we dwoje, które dzięki kominkowi ogrodowemu będą jeszcze gorętsze.

Nasze grille i kominki ogrodowe spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Są trwałe i łatwe w obsłudze. Posiadają bardzo praktyczną tacę ze stali nierdzewnej na drewno i węgiel drzewny. Miejsca narażone na wysoką temperaturę zabezpieczone zostały specjalistyczną powłoką, wykonaną w technologii proszkowej, odporną na temperaturę do 600OC. Naniesiona proszkowo powłoka chroni kominek przed zniszczeniem i jest łatwa w czyszczeniu z sadzy. Kształt rusztu jest idealnie dopasowany do formy kominka. Ekskluzywne, eleganckie kominki i grillo-kominki wyróżniają się oryginalnym, pięknym designem, charakteryzuje je perfekcyjne wykonanie i staranne wykończenie z dbałością o każdy detal.

Wszystkie produkty Nomlilo są wykonywane zgodnie z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi w Unii Europejskiej, zatem są bezpieczne dla zdrowia użytkowników i środowiska. Opatentowana technologia Nomlilo gwarantuje produkty najwyższej jakości, wytrzymałe i starannie wykonane.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl