Oferujemy nową generację ekskluzywnych palenisk ogrodowych. Paleniska Nomlilo ozdobią każdy ogród, patio czy taras, uprzyjemniając wiosenne, letnie i jesienne wieczory, które od teraz będziecie mogli spędzać przy wesoło igrającym ogniu. Paleniska ogrodowe wyczarują niesamowity klimat i ogrzeją nawet największych zmarzlaków.

Nasze paleniska ogrodowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia. Części bezpośrednio narażone na najwyższą temperaturę wykonano z materiału wytrzymującego temperatury do 600OC. Paleniska występują w dwóch wariantach:z powierzchnią pokrytą naturalną rdzą oraz czarną. Tym co wyróżnia paleniska ogrodowe Nomlilo jest najwyższej jakości wykończenie i perfekcyjne dopracowanie szczegółów.

W bogatej ofercie posiadamy różnej wielkości paleniska ogrodowe o zróżnicowanych, finezyjnych formach. Wśród nich znajdziecie zarówno proste - w kształcie misy, jak i bardziej wymyślne, ozdobne, w kształcie trójnogu lub z ażurowym wykończeniem. Wszystkie produkty Nomlilo są wykonywane zgodnie z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi w Unii Europejskiej, zatem są bezpieczne dla zdrowia użytkowników i środowiska. Opatentowana technologia Nomlilo gwarantuje produkty najwyższej jakości, wytrzymałe i starannie wykonane.

Każde palenisko jest odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do wysyłki, aby produkt dotarł do Was w stanie idealnym. Z naszymi produktami grillowanie oraz palenie ogniska stanie się jeszcze przyjemniejsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze w utrzymaniu czystości niż dotychczas!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl